Dětská matrace BABY SWISS

Dětská matrace BABY SWISS

Nejluxusnější dětská matrace.

od 3 990 Kč


Popis produktu

Není to jen pohodlí, které je důležitým parametrem při výběru matrace pro malé děti.
Dětské matrace musí být vzdušné a nesmí mít zónování, aby nepříznivě neovlivnily vývoj páteře dítěte. Připravili jsme pro Vás kolekci matrací pro děti tak, aby jste si mohli pro své miminko zvolit to nejlepší.

Nejluxusnější dětská matrace. Jádro ze značkové švýcarské pěny AventO2 s výbornou pružností a mimořádným komfortem. Na jádru je pod potahem odvětrávací 3D textílie. 
Potah LAVENDER s levandulovou vůni pro zklidnění miminka. V boku potahu všitá odvětrávací látka Pressless - snímatelný pratelný na 60°C

Výška: 11 cm
Záruka: 5 let
Výroba všech rozměrů
Cena je uvedena a rozměr 60x120 cm
Ostatní ceny k poptání
 
Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
 
Možnost výroby přikrývek,polštářů a matracových chráničů

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: