Vodní matrace LUMBAR CLASSIC

Vodní matrace LUMBAR CLASSIC

Vodní matrace LUMBAR CLASSIC

od 3 402 Kč


Popis produktu

Vodní matrace LUMBAR CLASSIC využívá osvědčený tlumící systém pro uklidnění vodní náplně, která se vlní při ulehnutí anebo otáčení na vodní matraci.
Tvoří jej vrstvy polyesterového rouna, které vyplňují celou plochu vodní matrace, jsou vzájemně spojeny a ukotveny v rozích ke dnu vodní matrace.
Ve střední zóně matrace jsou přidány další vrstvy rouna, které podpírají tělo v bederní oblasti tak, aby bylo v rovné poloze při ležení na zádech a i na boku. Uprostřed má tlumicí systém navíc lehčenou PE desku s uzavřenou buněčnou strukturou, která tělo dále nadlehčuje.
Tlumicí systém LUMBAR CLASSIC má bohatý výběr 5-ti stupňů rychlosti tlumení a tuhosti podpěry v bederní oblasti. Výběr tlumícího stupně je věcí osobního rozhodnutí. K optimální volbě slouží osobní zkušenosti, zkušební ležení na vodní matraci, případně dobrá rada.
Mladší a dobrodružnější lidé si mohou zvolit nižší systém tlumení, kdy voda se déle vlní a prožitek vodní matrace je intenzivnější, ostatní zvolí tužší matraci, která je pohodlnější a silněji podepře páteř v bederní oblasti.

Pro vodní matrace jsou dva typy rámů:-
pevný rám tzv. provedení HARD-SIDE, kdy je vodní matrace celá zapuštěna v deskách dřeva / lamina/  nebo čalounění.-  
měkkčí rám tvořený klíny z PUR pěny a potahu tzv. provedení SOFT-SIDE ,kdy vodní matrace je zapnuta v potahu po obvodu s klíny z PUR pěny. Toto provedení zpevní matraci a umožňí jí nechat vyvyšenou nad úrověn bočnic jakékoliv postele
 
Vodní matraci lze vyrobit MONO či DUAL dále HARD-side nebo SOFT-side.
Podle vyběru se odvíjí cena, viz. cenová tabulka v obrázkách.
 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: