Vodní matrace AQUA-LIGHT

Vodní matrace AQUA-LIGHT

Lehké vodní matrace

od 2 520 Kč


Popis produktu

Lehké vodní matrace LIGHT jsou zdařilým stupněm mezi tradičními typy matrací a klasickými vodními matracemi. Mohou sloužit lidem, kteří mají obavy z množství vody a houpání na klasických vodních matracích. Výška vodní náplně 10 cm zaručí celoplošnou podpěru a anatomickou polohu při ležení na zádech i na břiše. Pouze na boku se matrace „prolehne”, ale vhodná výplň matrace a PUR dno zlepší účinek vyššího tlaku na povrch těla. Výška vodní náplně 10 cm snižuje váhu lehké vodní matrace na méně než 50% klasické vodní matrace a umožní uložení v místnostech s nižší únosností stropu. Matrace je kompaktní a může být ve stávajicím i novém rámu postele anebo přímo na zemi bez rámu, sólo i vedle sebe na dvojlůžku. Snadno se instaluje, lehce se stěhuje. Silnostěnný rám PUR má výbornou tepelnou izolaci. Používá se topné těleso s příkonem do 100 W, úspora energie je vysoká.

Pro vodní matrace jsou dva typy rámů:-
pevný rám tzv. provedení HARD-SIDE, kdy je vodní matrace celá zapuštěna v deskách dřeva / lamina/  nebo čalounění.-  
měkkčí rám tvořený klíny z PUR pěny a potahu tzv. provedení SOFT-SIDE ,kdy vodní matrace je zapnuta v potahu po obvodu s klíny z PUR pěny. Toto provedení zpevní matraci a umožňí jí nechat vyvyšenou nad úrověn bočnic jakékoliv postele
 
Vodní matraci lze vyrobit MONO či DUAL dále HARD-side nebo SOFT-side.Podle vyběru se odvíjí cena, viz. cenová tabulka v obrázkách.

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: