- Otevírací pro úložný prostor


 • Rošt Double BV

  Rošt Double BV

  od 2 330 Kč

  Lamelový rošt s bočním výklopem. VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.

 • Rošt Double NV

  Rošt Double NV

  od 2 330 Kč

  Polohovatelný s přístupem do úložného prostoru. VÝROBA VŠECH ROMĚRŮ

 • Rošt DUOSTAR Kombi P Pravá/Levá

  Rošt DUOSTAR Kombi P Pravá/Levá

  od 3 600 Kč

  Praktický rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 5 anatomických zón. 

 • Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  od 4 660 Kč

  Pohodlný a odolný rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené nad bočnicí ve dvojitých kaučukových pouzdrech tvoří 7 anatomických zón.

 • Rošt PORTOFLEX HN P

  Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  od 5 190 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci.

 • Rošt DUOSTAR HN P

  Rošt DUOSTAR HN P

  od 4 130 Kč

  Praktický rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. 

 • Rošt PORTOFLEX MOTOR ÚP

  Rošt PORTOFLEX MOTOR ÚP

  od 13 340 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s motorovým polohováním pro nejvyšší pohodlí. 2 motory nezávisle polohují hlavovou a nožní části roštu, pouzdra uložená nad bočnicí mají vyšší odolnost proti prudkému zatížení.

 • Rošt PORTOFLEX MOTOR P

  Rošt PORTOFLEX MOTOR P

  od 15 770 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru, vhodný pro malou ložnici. Motorové polohování zajistí nejvyšší pohodlí na lůžku. 

 • Rošt LUSSOFLEX MOTOR

  Rošt LUSSOFLEX MOTOR

  od 14 190 Kč

  Přizpůsobivý a elegantní rošt s ručním polohováním pro větší pohodlí. Povrchová úprava roštu je vhodná i pro alergiky. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu. Tím je omezeno zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje dýchací obtíže nebo alergie. 

 • AKCE na zdravotní matrace, rošty a polštáře

  AKCE na zdravotní matrace, rošty a polštáře

  od 0 Kč

  Akce 2018 na matrace, polštáře, rošty