POSTELOVÉ ROŠTY

Stránka:

 • Rošt OMEGA HN

  Rošt OMEGA HN

  od 1 910 Kč

  Základní rošt s ručním polohováním pro pohodlné čtení a odpočinek. Snadné nastavení polohování textilním úchytem je vhodné i v případě zdravotních obtíží, únavě a bolesti nohou. Lamely v pevných pouzdrech vytvoří stabilní podklad pro uložení matrace. Tuhost nastavitelná posuvnými objímkami v bederní části roštu člení plochu lůžka do 3 anatomických zón.

 • Rošt DUOSTAR

  Rošt DUOSTAR

  od 2 020 Kč

  Praktický postelový rošt pro běžné spaní vysoký pouhých 5 cm. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.

 • Rošt DUOSTAR HN

  Rošt DUOSTAR HN

  od 3 070 Kč

  Praktický ručně polohovací rošt vhodný pro pohodlné čtení a odpočinek s pevnou středovou částí pro lepší oporu beder. Snadné nastavení polohování textilním úchytem při zdravotních obtížích a únavě. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 5 anatomických zón. 

 • Rošt PORTOFLEX

  Rošt PORTOFLEX

  od 3 070 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí pro vyšší odolnost proti prudkému zatížení. Pružné lamely v 7 anatomických zónách uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech se natáčejí a reagují po celé délce.

 • Rošt PORTOFLEX HN

  Rošt PORTOFLEX HN

  od 4 130 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s ručním polohováním vhodný pro odpočinek s pevnou středovou částí pro lepší oporu beder. Polohování roštu je vhodné i při zdravotních obtížích a únavě.

 • Rošt LUSSOFLEX

  Rošt LUSSOFLEX

  od 3 920 Kč

  Přizpůsobivý a elegantní rošt vhodný i pro alergiky. Lamely i bočnice roštu mají na povrchu metalickou fólii pro snadnou údržbu. Toto řešení omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje dýchací obtíže nebo alergie.

 • Rošt LUSSOFLEX HN

  Rošt LUSSOFLEX HN

  od 4 980 Kč

  Přizpůsobivý a elegantní rošt s ručním polohováním pro větší pohodlí. Povrchová úprava roštu je vhodná i pro alergiky. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu. Tím je omezeno zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje dýchací obtíže nebo alergie. 

 • Rošt TRIOFLEX

  Rošt TRIOFLEX

  od 4 340 Kč

  Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže. 

 • Rošt TRIOFLEX HN

  Rošt TRIOFLEX HN

  od 5 400 Kč

  Dokonale přizpůsobivý rošt s ručním polohováním pro větší pohodlí. Vysoký počet úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matra cí, který způsobuje alergické obtíže. 

 • Rošt DUOSTAR Kombi P Pravá/Levá

  Rošt DUOSTAR Kombi P Pravá/Levá

  od 3 600 Kč

  Praktický rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 5 anatomických zón. 

 • Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  od 4 660 Kč

  Pohodlný a odolný rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené nad bočnicí ve dvojitých kaučukových pouzdrech tvoří 7 anatomických zón.

 • Rošt PORTOFLEX HN P

  Rošt PORTOFLEX Kombi P Pravá/Levá

  od 5 190 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci.

 • Rošt DUOSTAR HN P

  Rošt DUOSTAR HN P

  od 4 130 Kč

  Praktický rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. 

 • Rošt PORTOFLEX MEGA

  Rošt PORTOFLEX MEGA

  od 4 130 Kč

  Pohodlný a odolný rošt vydrží zátěž až 150 kg. Zesílená konstrukce, silnější lamely a vyšší počet bederních výztuh zajistí potřebnou stabilitu lůžka.

 • Rošt PORTOFLEX HN MEGA

  Rošt PORTOFLEX HN MEGA

  od 5 190 Kč

  Pohodlný a odolný rošt vydrží zátěž až 150 kg. Zesílená konstrukce, silnější lamely a vyšší počet bederních výztuh zajistí potřebnou stabilitu lůžka.

 • Rošt PORTOFLEX MOTOR standard

  Rošt PORTOFLEX MOTOR standard

  od 9 300 Kč

  Motorový rošt s dálkovým bezšňůrovým ovládáním umožňuje nezávislé polohování hlavy a nohou. Lamely uchycené v pružných pouzdrech dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón. 

 • Rošt PORTOFLEX MOTOR ÚP

  Rošt PORTOFLEX MOTOR ÚP

  od 13 340 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s motorovým polohováním pro nejvyšší pohodlí. 2 motory nezávisle polohují hlavovou a nožní části roštu, pouzdra uložená nad bočnicí mají vyšší odolnost proti prudkému zatížení.

 • Rošt PORTOFLEX MOTOR P

  Rošt PORTOFLEX MOTOR P

  od 15 770 Kč

  Pohodlný a odolný rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru, vhodný pro malou ložnici. Motorové polohování zajistí nejvyšší pohodlí na lůžku. 

Stránka: