OSTATNÍ NÁBYTEK A DOPLŇKY

Tato kategorie se bude stále rozšiřovat o nové zboží. Nyní si vyberte v levé části stránek o jaký druh zboží máte zájem. STOLY, ŽIDLE i atypy, SEDACÍ SOUPRAVY, GRILY......
Stránka:

 • OUTDOORCHEF ČISTÍCÍ SADA (PRO GRILOVACÍ DESKY)

  OUTDOORCHEF ČISTÍCÍ SADA (PRO GRILOVACÍ DESKY)

  od 590 Kč

  Nerezová drátěnka a škrabka pro čištění grilovací desky nejen na konci grilování, ale po každé porci tak, aby jídlo bylo vždy perfektní.
 • OUTDOORCHEF PERFOROVANÝ PLECH

  OUTDOORCHEF PERFOROVANÝ PLECH

  od 690 Kč

  Všestranný perforovaný plech s povrchem z keramického smaltu vám například usnadní grilování menších kousků zeleniny či hub, které při grilování ztrácejí vodu a zmenšují se. Díky tomuto plechu s kruhovými otvory budete mít perfektní grilovanou zeleninu na talíři a ani kousek vám nepropadne mřížkou. Využití je ale mnohem víc: rybí filety, jednohubky, zapékané chlebíčky...
 • OUTDOORCHEF MALÁ SILIKONOVÁ FORMA - MUFFINY

  OUTDOORCHEF MALÁ SILIKONOVÁ FORMA - MUFFINY

  od 490 Kč

  Lahodný předkrm, originální příloha nebo překvapivý dezert? To vše snadno vykouzlíte se silikonovou formou. Flexibilní a odolné formy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který je tepelně odolný.
 • OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ FORMA - MUFFINY

  OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ FORMA - MUFFINY

  od 790 Kč

  Skvělé na přípravu rychlého předkrmu, aby se měli vaši hosté nad čím rozplývat, než se ugriluje hlavní chod. A nebo klidně čokoládové mini-fondanty jako dezert. A proč ne obojí? Možností je nespočet, zapojte naplno svou kulinářskou fantazii! Kvalitní žáruvzdorný silikon zajišťuje dlouhou životnost a čištění je také jednoduché, může se mýt i v myčce.
 • OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ FORMA - RŮŽE

  OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ FORMA - RŮŽE

  od 840 Kč

  Sladké bochánky jako dezert, který ocení dospělí i děti, jsou jen jedna z mnoha možnosí použití. Překvapte své hosty originálními slanými předkrmy (třeba varinta slanina, gruyére, cibule je sázka na jistotu) nebo netradičně formovanými přílohami ke grilovanému masu. Kvalitní žáruvzdorný silikon zajišťuje dlouhou životnost a čištění je také jednoduché, může se mýt i v myčce. Se silikonou formou můžete upéct třeba ty "nejčokoládovější čokoládové muffiny":[https://www.outdoorchef.cz/recepty/5-nejcokoladovejsi-cokoladove-muffiny].
 • OUTDOORCHEF LITINOVÁ PÁNEV BARBECUE

  OUTDOORCHEF LITINOVÁ PÁNEV BARBECUE

  od 1 890 Kč

  S touto pánví z kvalitní litiny můžete restovat maso a zeleninu, ale i zapékat či smažit.
 • OUTDOORCHEF LITINOVÁ SADA ROŠTŮ

  OUTDOORCHEF LITINOVÁ SADA ROŠTŮ

  od 890 Kč

  Dva obdélníkové litinové rošty určené pro grily AUSTRALIAN LINE a Steakhouse gril modelu VENEZIA 570 G. Díky použitému materiálu akumuluje mřížka žár, který poté rovnoměrně předává připravovanému pokrmu. Kromě větší šťavnatosti zajistí i klasické žebrování.
 • OUTDOORCHEF OTOČNÝ GRILOVACÍ KOŠ S MOTOREM

  OUTDOORCHEF OTOČNÝ GRILOVACÍ KOŠ S MOTOREM

  od 2 590 Kč

  Do grilovacího koše je nejlepší vložit velký kus masa, který se opékáním ze všech stran rovnoměrně propeče. Zároveň si uchová svou šťavnatost tím, že zůstává po celou dobu grilování či BBQ v jednom celku a není napichován na jehlu. Vhodné pro plynové grily AUCKLAND, PERTH a CANBERRA.
 • OUTDOORCHEF SADA NA LÍVANCE A SÁZENÁ VEJCE

  OUTDOORCHEF SADA NA LÍVANCE A SÁZENÁ VEJCE

  od 690 Kč

  Dvě velikosti kroužků pro přípravu perfektních sázených vajec, lívanců či malých palačinek, celkem 4 ks
 • OUTDOORCHEF OCHRANNÁ FÓLIE NA TEPELNÝ REFLEKTOR CITY 420 E (3ks)

  OUTDOORCHEF OCHRANNÁ FÓLIE NA TEPELNÝ REFLEKTOR CITY 420 E (3ks)

  od 340 Kč

  Tato folie zajišťuje při pravidelných výměnách plnou fukčnost systému EASY REFLECT elektrického grilu CITY 420 E.
 • OUTDOORCHEF PIZZA LOPATA

  OUTDOORCHEF PIZZA LOPATA

  od 1 090 Kč

  Pizza lopatu z lehké nerezové oceli s měkkým úchopem, si zamilujete tak, že ji nebude chtít dát z ruky. Ideální doplněk ke všem OUTDOORCHEF pizza kamenům.
 • OUTDOORCHEF MOSAZNÝ KARTÁČ TRIANGLE

  OUTDOORCHEF MOSAZNÝ KARTÁČ TRIANGLE

  od 290 Kč

  Perfektní pro čištění mřížky, štětiny z mosazy jsou šetrné ke keramickému smaltu. A jak rychle a téměř bez práce uržovat gril čistý? Sepsali jsme pro vás pár bodu "tady":[https://www.facebook.com/notes/outdoorchef-cz-grily-a-p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD/3-jednoduch%C3%A9-z%C3%A1sady-pro-nej%C4%8Dist%C5%A1%C3%AD-gril-%C5%A1iroko-daleko/1107233862683560]
 • OUTDOORCHEF PIZZA KRÁJEČ

  OUTDOORCHEF PIZZA KRÁJEČ

  od 340 Kč

  Jak nakrájet pizzu jako profesionál? Pizza kráječ v okamžiku rozdělí pizzu na čtvrtiny, šestiny, osminy… Díky ergonomické rukojeti je jeho použití bezpečné a vyměnitelná čepel se snadno čistí.
 • OUTDOORCHEF SILIKONOVÝ ŠTĚTEC

  OUTDOORCHEF SILIKONOVÝ ŠTĚTEC

  od 260 Kč

  Kvalitní silikon odolávající teplotám až do 220 ° C a odnímatelné štětiny pro snadné čištění a mytí v myčce, dělají z OUTDOORCHEF štětce praktického pomocníka při nanášení BBQ omáček na žebra, suga na pizzu nebo čokolády na muffiny.
 • OUTDOORCHEF DRŽÁKY NA KUKUŘICI

  OUTDOORCHEF DRŽÁKY NA KUKUŘICI

  od 190 Kč

  Jak jíst grilovanou kukuřici s elegancí a bez spálených konečků prstů? Držáky v OUTDOORCHEF barvách s chytrým blokovacím mechanismem pro bezpečné skladování zapíchnete z boku do ogrilované kukuřice. Odolné hroty jsou vyrobeny z nerezové oceli.
 • OUTDOORCHEF BAMBUSOVÉ PRKÉNKO

  OUTDOORCHEF BAMBUSOVÉ PRKÉNKO

  od 1 390 Kč

  Výhodou bambusu jako materiálu není jen jeho přirozeně antibakteriální složení, ale také jeho odolnost, tvrdost a také krásný dekorativní vzhled. Bambusové prkénko od OUTDOORCHEF má po celém obvodu kanálek a v jednom rohu prohlubeň na zachytávání šťáv. Na spodní straně jsou čtyři gumové protiskluzové podložky
 • OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ CHŇAPKA PRESI

  OUTDOORCHEF SILIKONOVÁ CHŇAPKA PRESI

  od 340 Kč

  Nic není příliš horké ani příliš špinavé, aby se to nedalo chytit chňapkou PRESI. Spolehlivě vás ochrání před teplotami do 230°C a je možno ji umývat v myčce nádobí. Také může posloužit jako protiskluzová podložka při servírování.
 • OUTDOORCHEF GRILOVACÍ RUKAVICE L

  OUTDOORCHEF GRILOVACÍ RUKAVICE L

  od 640 Kč

  Kožené rukavice se speciální žáruvzdornou vrstvou na vnitřní straně. Příjemné nošení a díky prodlouženému rukávu chární i zápěstí a část předloktí před žárem.
Stránka: