OSTATNÍ NÁBYTEK A DOPLŇKY

Tato kategorie se bude stále rozšiřovat o nové zboží. Nyní si vyberte v levé části stránek o jaký druh zboží máte zájem. STOLY, ŽIDLE i atypy, SEDACÍ SOUPRAVY, GRILY......
Stránka:

 • OUTDOORCHEF OBAL NA GRIL MONTREUX

  OUTDOORCHEF OBAL NA GRIL MONTREUX

  od 1 890 Kč

  Chraňte svůj gril před prachem, pylem, sněhem, deštěm i UV paprskům! OUTDOORCHEF nabízí ke každému modelu přesně padnoucí potah vyrobený z odolného voduodpudivého polyesteru.
 • OUTDOORCHEF Paris Deluxe 570 G

  OUTDOORCHEF Paris Deluxe 570 G

  od 26 990 Kč

  - elegantní plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na terasu - postranní vařič pro přípravu příloh a omáček, po zakrytí deskou z leštěné žuly se promění v praktický stolek - nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik - najednou můžete grilovat pro asi 8 - 10 osob - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - 2 hořáky RingBurner zajišťují optimální výkon - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) - pojezd pomocí 4 otočných uzamykatelných koleček (pojezd po hladkém povrchu)
 • OUTDOORCHEF Venezia 570 G (onyx)

  OUTDOORCHEF Venezia 570 G (onyx)

  od 33 990 Kč

  - elegantní spojení dvou nezávislých grilů: plynový kotlový gril největší řady 570 a ""Steakhouse"" gril pro přímé grilování, vhodný na terasu - pracovní stolek s deskou z leštěné žuly a praktickou zásuvkou - nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik - najednou můžete grilovat pro asi 10 - 16 osob - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování v kotlovém grilu - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - speciální štíty hořáků ve ""Steakhouse"" grilu také významně redukují hoření odkapávajících šťáv - kombinace 2 hořáků RingBurner v kotlovém grilu a dvou litinových tyčových horáků ve ""Steakhouse"" grilu zajišťují optimální výkon - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) - pojezd pomocí 4 otočných uzamykatelných koleček (pojezd po hladkém povrchu)
 • OUTDOORCHEF DVOUDÍLNÁ LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA 480

  OUTDOORCHEF DVOUDÍLNÁ LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA M

  od 1 890 Kč

  Z poloviny výborná litinová mřížka, z poloviny grilovací deska s žebrovanou a hladkou stranou. Krom steaků je perfektní pro restování zeleniny, ale i třeba omeletu a mnoho dalších jídel.
 • OUTDOORCHEF LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA 480

  OUTDOORCHEF LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA M

  od 1 790 Kč

  Nepostradatelný doplněk pro každého fanouška grilování! Vhodný pro grily velikosti 480!
 • OUTDOORCHEF LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA 570

  OUTDOORCHEF LITINOVÁ GRILOVACÍ MŘÍŽKA L

  od 2 090 Kč

  Nepostradatelný doplněk pro každého fanouška grilování! Vhodný pro grily velikosti 570!
 • OUTDOORCHEF Geneva 570 G

  OUTDOORCHEF Geneva 570 G

  od 22 990 Kč

  - elegantní plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na terasu či balkon - 2 praktické postranní sklopné stolky - nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik - najednou můžete grilovat pro asi 8 - 10 osob - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - 2 hořáky RingBurner zajišťují optimální výkon - elektronický zapalovač integrovaný v ovládacích knoflících - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) - pojezd pomocí 5 otočných koleček z toho jsou 2 uzamykatelná (pojezd po hladkém povrchu)
 • OUTDOORCHEF NÁHRADNÍ HLAVICE SILVY (2ks)

  OUTDOORCHEF NÁHRADNÍ HLAVICE SILVY (2ks)

  od 240 Kč

  Dvě náhradní hlavice k mosaznému kartáči Silvy
 • OUTDOORCHEF PERFOROVANÝ PLECH

  OUTDOORCHEF PERFOROVANÝ PLECH

  od 690 Kč

  Všestranný perforovaný plech s povrchem z keramického smaltu vám například usnadní grilování menších kousků zeleniny či hub, které při grilování ztrácejí vodu a zmenšují se. Díky tomuto plechu s kruhovými otvory budete mít perfektní grilovanou zeleninu na talíři a ani kousek vám nepropadne mřížkou. Využití je ale mnohem víc: rybí filety, jednohubky, zapékané chlebíčky...
 • OUTDOORCHEF OCHRANNÁ FÓLIE NA TEPELNÝ REFLEKTOR CITY 420 E (3ks)

  OUTDOORCHEF OCHRANNÁ FÓLIE NA TEPELNÝ REFLEKTOR CITY 420 E (3ks)

  od 340 Kč

  Tato folie zajišťuje při pravidelných výměnách plnou fukčnost systému EASY REFLECT elektrického grilu CITY 420 E.
 • OUTDOORCHEF Ascona 570 G (black)

  OUTDOORCHEF Ascona 570 G (black)

  od 17 990 Kč

  - plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na zahradu či terasu - praktický stolek s věšákem na nářadí v přední části grilu a odkládací plocha v podvozku - nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik - najednou můžete grilovat pro asi 8 - 10 osob - výškově stavitelné nohy pro vyrovnání grilu na nerovném terénu - velká pogumovaná kolečka pro snadný pojezd po zahradě - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - 2 hořáky RingBurner zajišťují optimální výkon - elektronický zapalovač integrovaný v ovládacích knoflících - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice)
 • OUTDOORCHEF POSTRANNÍ STOLEK 570

  OUTDOORCHEF POSTRANNÍ STOLEK L

  od 1 590 Kč

  Tento praktický stolek šetří místo: pokud negrilujete, jednoduše ho uklidíte do podvozku grilu. Při grilování poslouží k odkládání talířů či táců s jídlem a dalších grilovacích pomůcek.
 • OUTDOORCHEF GOURMET CHECK - grilovací teploměr na maso

  OUTDOORCHEF GOURMET CHECK - grilovací teploměr na maso

  od 1 090 Kč

  Vpichovací teploměr na grilování masa. Měří a současně ukazuje dvě teploty: teplota uvnitř masa + teplota okolí. Nastavitelný alarm na obě teploty. S jeho pomocí budou vaše steaky propečené vždy přesně podle vašeho přání a dokonale šťavnaté.
 • OUTDOORCHEF Kleště na dřevěné uhlí

  OUTDOORCHEF Kleště na dřevěné uhlí

  od 690 Kč

  Praktické kleště na dřevěné uhlí pro snadnou manipulaci s uhlíky či rozpálenými briketami během grilování. Dostatečně dlouhé rukojeti zajišťují pohodlné a bezpečné používání. Zamykací mechanismus lze ovládat jednou rukou a slouží k úspoře prostoru.
 • OUTDOORCHEF Podpalovací komín

  OUTDOORCHEF Podpalovací komín

  od 990 Kč

  Perfektní pomocník pro rychlou přípravu grilu nebo doplnění žhavého uhlí při delším grilování. Speciální podstavec/stojan zajistí, že z podpalovacího komína nevypadávají kousky žhavého uhlí a mizí tak problém s vypálenými místy či popelem na zemi. Díky tepelnému štítu a dvěma praktickým rukojetím je manipulace velmi snadná a současně maximálně bezpečná.
 • OUTDOORCHEF P-420 E MINICHEF

  OUTDOORCHEF P-420 E MINICHEF

  od 7 690 Kč

  - kompaktní elektrický kotlový gril s výjimečným výkonem, varianta table-top - 2 sklopné stolky po stranách grilu pro větší komfort - k pohodlí při grilování přispívá i víko připojené kloubem - najednou můžete grilovat pro asi 4 - 6 osob - originální EASY REFLECT technologie zajišťuje optimální výkon - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu
 • OUTDOORCHEF Kensington 480 G

  OUTDOORCHEF Kensington 480 G

  od 11 490 Kč

  - plynový kotlový gril střední velikosti, vhodný pro klasické zahradní grilování či na terasu - zvýšená stabilita díky robustnímu podvozku, ve kterém je navíc praktická odkládací plocha - najednou můžete grilovat pro asi 6 - 8 osob - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - hořák RingBurner s elektronickým zapalovačem zajišťují snadnou obsluhu a optimální výkon - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) a věšák na nářadí
 • OUTDOORCHEF Chelsea 480 G LH

  OUTDOORCHEF Chelsea 480 G LH

  od 9 490 Kč

  - plynový kotlový gril střední velikosti s minimalisticky řešeným podvozkem vhodný např. pro městské grilování na balkoně - najednou můžete grilovat pro asi 6-8 osob - víko připojené kloubem pro jednoduchou obsluhu a pohodlné grilování - originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování - aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru - hořák RingBurner s elektronickým zapalovačem zajišťují snadnou obsluhu a optimální výkon - použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu - teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování - součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) a věšák na nářadí
Stránka: