CERTIFIKACE
Etické principy společnosti našeho dodavatele umožnily získat pro výrobu zdravotních matrací a polštářů nejdůležitější mezinárodní certifikáty garantující kvalitu. Přístup založený na hluboké úctě k přírodě a lidskému zdraví je základním faktorem úspěchu společnosti. Stala se první italskou společností vyrábějící kvalitní pěnové matrace v souladu s nejnáročnějšími ekologickými požadavky.
ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY
Společnost používá při výrobě svých produktů jen ty nejkvalitnější materiály certifikované předními evropskými testovacími laboratořemi ve spolupráci se AJA, UKAS, LGA a Dupont. Komponenty jsou testovány na hořlavost a certifikovány podle národních norem a předpisů. Navíc jsou všechny produkty testovány a certifikovány na základě zkoušky Öko-Tex, která zaručuje nepřítomnost alergenních látek a absenci škodlivých látek, které mohou ohrožovat zdraví. Kvalitu materiálů používaných při výrobě certifikuje TÜV. Provádíme také konečnou zdravotní úpravu všech potahových látek, která zabraňuje množení bakterií, roztočů a plísní.
Společnost Magniflex je certifikovaná podle normy BS EN ISO 9001:2000.
certifikacecertifikacecertifikacecertifikacecertifikacecertifikacecertifikace

 

ZDRAVOTNÍ MATRACE A POLŠTÁŘE SE SNÍŽENOU SAZBOU DPH
Zdravotní antidekubitní matrace a polštáře snižující riziko proleženin s nejvyšší zdravotní certifikací Medical Device Class 1 (Antidecubitus Static Mattress), která je platná na celém území Evropské unie. Tato certifikace umožňuje nákup matrací a polštářů se 15% DPH jako zdravotní produkt 1. kategorie.
 
Matrace
ARMONIA Memoform Dual - k vyzkoušení na prodejně
Diamante Dual 14
Magnifico Dual 12
Cotton Caresse Dual 12
Cotton Caresse Dual 10 - k vyzkoušení na prodejně
Comfort Deluxe Dual 12
Comfort Deluxe Dual 12 Firm
Comfort Dual 10 - k vyzkoušení na prodejně
Comfort Dual 10 Firm
Comfort 9
Toscana - k vyzkoušení na prodejně
Chianti - k vyzkoušení na prodejně
New Milano - k vyzkoušení na prodejně