PRAVIDLA DOBRÉHO SPÁNKU

Uklidňující, revitalizující a zdravý spánek je klíčem k našemu duševnímu i tělesnému zdraví. Plnohodnotný spánek nám dovoluje žít náš život naplno a pozitivně se odráží v naší výkonnosti, vzhledu a zdraví. Jednu třetinu našeho života prospíme, a tak je logické, že bychom měli investovat do kvalitní matrace a vytvořit tak našemu tělu vhodné prostředí pro odpočinek. Ať už si vyberete jakýkoliv model z kolekce Magniflex, dostane se k vám bezkonkurenční produkt té nejvyšší italské kvality. Naše patentované materiály, které jsou přívětivé k životnímu prostředí, dovolují matracím přizpůsobit se přirozenému tvaru Vašeho těla při zajištění vynikající ortopedické podpory, zabraňují tak vzniku bolestí zad. Na matracích Magniflex dokáže váš organismus během spánku plně regenerovat, abyste byli po probuzení svěží, odpočinutí a příjemně naladění do nového dne. Můžete si být jistí, že investice do italských matrací Magniflex je dlouhodobou investicí do vašeho zdraví. Není divu, že si již více než 20 milionů spokojených zákazníků po celém světě vybralo matraci z kolekce Magniflex. Společnost Magniflex začala vyrábět matrace před 50 lety a dnes je největším producentem matrací v Itálii.

ZAOSTŘENO NA ZDRAVÍ

Neexistuje žádný jiný produkt, s nímž by naše tělo bylo v kontaktu 8 hodin denně, 365 dní v roce. Blahodárné účinky vydatného spánku a plné regenerace organismu máte ve svých rukou. Vyvarujte se deseti hrubých chyb, myslete na své zdraví. Všechny tyto aspekty plně zvažuje společnost Magniflex, největší italský výrobce s 50letou tradicí, leader v oboru zdravého spaní, který exportuje na 80 nejnáročnějších trhů na světě.

DESATERO KOUPĚ NOVÉ MATRACE:

1. Pozor na zdravotní nezávadnost!

Nejlepší výrobci nechávají výrobky certifikovat v nezávislých laboratořích. Nechte si ukázat nezávislý certifikát. Ochrání vás před rizikem spaní na chemických barvách v pěnách a potahu a na chemických lepidlech.

2. Pozor na alergeny!

Pružinové matrace jsou rájem pro roztoče. Jejich exkrementy se při ulehnutí a otočení na matraci vyfouknou do vzduchu a vy je vdechujete. Nebezpečné alergeny vznikají i při zatvrdnutí povrchové vrstvy matrací z nekvalitního latexu, který začne prášit. Žádejte anitalergické a hypoalergenní výrobky, které dokonce působí na určité typy alergií během spánku hojivě.

3. Pozor na příliš tvrdé matrace!

Které vyvolávají tlakové body, a tím i časté otáčení během spánku. Stlačení pružinového péra vahou těla vyvolává stejný protitlak, tělo se tlaku a riziku proleženiny brání a člověk se až 80x za noc pohne či obrátí. Špičkové paměťové pěny snižují počet pohybů na 20. Spánek je tak hlubší a vydatnější. Žádejte matrace s certifikací „Zdravotní produkt první kategorie v rámci EU“.

4. Pozor na záruky na neproležení!

Na trhu jsou pěnové matrace s nízkou nosností a jen dvouletou zárukou. Stačí přibrat a matraci prolehnete. Žádejte matrace s nosností 130–50 kg a prodlouženou zárukou matrace proti proležení 8–10 let.

5. Pozor na potah matrace!

Potah musí odvádět pot, být antibakteriální a vyrobený z hojivých přírodních produktů. Žádejte přírodní potahové látky z přírodních vláken – bavlněných, bambusových, nebo lněných.

6. Pozor na prach!

A špínu v nových matracích. Špičkové matrace se k vám dostanou v hygienickém, vakuovém balení z čistého výrobního procesu. Žádejte, aby výrobci měli ISO certifikaci 9000 na nezávadnost a čistotu výrobního procesu.

7. Pozor na doporučení lékařů!

Ve správné zdravotní matraci se kloubí doporučení anatoma, ortopeda, alergologa, kožního lékaře, chiropraktika, specialisty na proleženiny a na poruchy spánku. Vyžadujte kvalitně navržené matrace a špičkové odborné znalosti prodavačů.

8. Pozor na vhodný polštář!

Vaše páteř musí být při spaní na zádech i na boku v optimální poloze. Otestujte matraci společně s vhodným anatomickým polštářem z kvalitní paměťové pěny.

9. Pozor na soulad s partnerem!

Požadavky na tuhost a anatomickou podporu lidského těla jsou trochu jiné u žen a mužů. Vyžadujte produkty nabízející optimální komfort pro oba.

10. Pozor na zdraví!

Na svém zdraví a zdravém spánku rozhodně nešetřete. Myslete na prevenci. Pokud zjistíte problémy v důsledku nesprávné volby, je už většinou pozdě.