Matrace PARTNER biogreen

Matrace PARTNER biogreen

AKCE 1+1 ZDARMA !! VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.

od 11 130 Kč


Popis produktu


 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ. 
 
Výška 18 cm 11.130,- Kč
Výška 20 cm 11.810,- Kč
Výška 24 cm 14.030,- Kč 
 
cena za 2 ks
 
 
Záruka 6 let
 
Nosnost do 130 kg
 
Výška 18,  20,  24  cm
 
Tuhost měkčí strana 3/5 a tužší strana 4/5
 
Fyziosystém: 7 zón rozložení hmostnosti
 
Vrchní deska přírodní pěna BIOGREEN
Střední profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 35kg/m3
Spodní deska přírodní pěna BIOGREEN
Potah LYOCELL prošitý s PES vláknem gramáž 300 g/m3
Snímatelný a pratelný potah 60°C
 
 
 
BIOGREEN – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem – ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii. Rostliny z nichž se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje, dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěna výtažkem z ALOE VERA, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma, které během krátké doby odvětrá.
 
Pěna BIOGREEN používaná firmou MATERASSO, je jediný originál na trhu s garantovaným složením pěny s použitím přírodní složky ve formě ricinového oleje a mikrokapslemi ALOEVERA. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou. Jen v případě pěny BIOGREEN máte jistotu dlouhé životnosti, tvarové stálosti, vysoké elasticity, potažmo pak kvalitního spánku. To vše při zatížitelnosti až do 170kg a garanci až 7 let na neproležení jádra matrace. Pěna BIOGREEN je v nabídce naší společnosti již několik let a její kvalita je tedy náležitě ověřena. Materiály s nápadně podobným pojmenováním jsou pouze pokusem využít dobrého jména tohoto materiálu a jejich kvalita je v řadě případů velmi sporná. Firma MATERASSO je výhradním dovozcem pěny BIOGREEN do České i Slovenské republiky.
 
 
LYOCELL je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací. Kvalitní vlákno, činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je odnímatelný a pratelný na 60°C.
 
 
Výroba všech rozměrů - od malého jednolůžka 60 až po manželské dvojlůžko 200 do prodloužené délky až 220 cm.
 
 
 
Cena je uvedena za rozměr 90*200. 
 
Ostatní ceny k poptání.
 
 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: