Matrace NEROLI therapy

Matrace NEROLI therapy

K vyzkoušení na naší prodejně. VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ. 

od 14 620 Kč


Popis produktu

 
K VYZKOUŠENÍ NA NAŠÍ PRODEJNĚ.
 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.
  
Výška: 28 cm
Nosnost: do 140 kg 
Záruka: 8 let

Uvedená cena je za rozměr 90x200 
Ostatní ceny k poptání
 
Luxusní matrace s potahem Silk Touch prošitý viscoelastickou-línou pěnou. V jádru matrace je pěna THERMOSILVER, HR pěna, antibakteriální pěna Sanitized a aromatizovanou HR pěnou NEROLI. 
 
NEROLI - je esenciální olej, který extrahuje z květů hořkého pomerančovníku. Olej se vyrábí vodní destilací z jemných čerstvých květů. Květy se sbírají ručně, aby nedošlo k poškození lístků. Je to velmi náročný proces, jelikož na jeden litr oleje je potřeba jedné tuny květů. Olej NEROLI je výjimečný tím, že má uklidňující účinky na nervový systém. Pomáhá při úlevě od psychického napětí a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Čerstvá medová vůně působí jako antidepresivum. 
 
THERMOSILVER - je pěna se schopností termoregulace zón, které jsou v kontaktu s tělem, čímž vytváří ideální mikroklima. Tento typ pěny je vyroben s mikrokapslemi nazývanými PCM " Materiál měnící skupenství".
 
potah SILKTOUCH - tato exkluzivní látka byla vyrobena s využitím nanotechnologií. Díky nanovláknům získal Silk touch jemnost hedvábí. Struktura látky v sobě spojuje výjimečnou lehkost a pružnost materiálu. V potahu je i všitá viscoelastická pěna, která dodává ten nejvyšší komfort. Je snímatelný a pratelný (60°C)
 
Lepidlo SIMALFA - ekologické lepení ze Švýcarska - Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Je vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy.


 
 Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
 
 
 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: