Matrace Swiss Ergoflex

Matrace Swiss Ergoflex

AKCE 1+1 ZDARMA!! VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ

od 14 470 Kč


Popis produktu

 
 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.
 
Cena za 2 ks
 
Výška 22 cm 
Nosnost 130 kg 
Záruka 5 let 
 
Swiss Ergoflex je matrace z kvalitních studených pěn.

Vrchní profil je z pěny EvoPoreHRC
HRC – High Resilience Climate – je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost...)
 
Červená pěna je antibakteriální pěna SANITIZED 
Chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem spůsobeným těmito organismy. Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek.
 
Střední a Spodní profil je z pěny ELIOCELL
ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost.

Potah LAVENDER - je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti
 
CENA JE ZA ROZMĚR 90x200
Ostatní ceny k poptání.

 


 
 
Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: