Matrace SWISS PRESTIGE 1000

Matrace SWISS PRESTIGE 1000

K vyzkoušení na naší prodejně. VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ. LUXUSNÍ TAŠTIČKOVÉ MATRACE s paměťovou pěnou 

od 15 400 Kč


Popis produktu

 
K VYZKOUŠENÍ NA NAŠÍ PRODEJNĚ.
 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.
 

LUXUSNÍ TAŠTIČKOVÉ MATRACE s paměťovou pěnou AKČNÍ CENA SLEVA -25% SWISS PRESTIGE 1000 za cenu 14.810,-Kč původní cena 19.760,-Kč
 
Luxusní taštičková matrace se systémem 1000 mikropružinek od německého výrobce AGRO na ložnou plochu jednolůžka, které poskytují maximální kopírování těla, optimální oporu páteře a výbornou vzdušnost.
Spojení exkluzivních materiálů vám dá pocit dokonalosti.
Kombinace švýcarských pěn EVOPOREHRC a AVENT O2 a viscoelastické pěny MINDFOAM o vysoké hustotě předurčuje tuto matraci k odpočinku, o kterém sníte. Exkluzivitu završuje nový potah SILKTOUCH, na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou a PES vláknem - gramáž 100g/m2, na druhé PES vláknem- gramáž 300g/m2
V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena dvěma funkčními zipy. Tuto zlatou textilii nelze prát.
Pro snadnější manipulaci jsou na bocích matrace čtyři manipulační úchyty.

8 letá záruka je dostatečnou garancí kvality tohoto výrobku.
Výška 26 cm
Nosnost 130 kg
 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRU, DOSTUPNOST A CENY K POPTÁNÍ
 
Inovativní materiál s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Avent O2 je novinka mezi matracovými materiály, kde kvalita EvoPoreHRX je umocněna přidáním aktivních přírodních složek - uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami.
 
EvoPoreHRC - švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací.
HRC - High Resilience Climate - je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota,vlhkost,...) Nová struktura buněk v EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: