Matrace THERMOGEL

Matrace THERMOGEL

K vyzkoušení na naší prodejně. VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.

od 13 940 Kč


Popis produktu

 
K vyzkoušení na naší prodejně.
 
VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.
 
Thermogel - v této pěně byly vylepšeny vlastnosti pěny Polargel o schopnost termoregulace. Nová pěna Thermogel díky mikrokapslím dokáže uschovat veliké množství tepelné energie. Dokáže organismus ochlazovat v momentě když je přehřátý a naopak ohřívat při poklesu tělesné teploty. Tepelný komfort je velmi důležitý pro hluboký a klidný spánek. Funkčnost termoregulacese projevuje změnou barvy pěny v závislosti na teplotě. 

Tato matrace dále obsahuje paměťovou pěnu - Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele VISKOELASTICKÁ PĚNÁ měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu.

Potah Silktouch - Díky nanovláknům získal jemnost hedvábí.
V boku potahu všitá 3D textílie PRESSLESS 
Mezivrstva studené pěna Eliocell - výborná podpěra páteře

ZÁRUKA 5 let
VÝŠKA 27 cm 
NOSNOST 130 kg 

Cena je za rozměr 70-90x200. 
Ceny k poptání.

Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: