Matrace NATURA hydrolatex

Matrace NATURA hydrolatex

 AKCE 1+1 ZDARMA. Výroba všech rozměru. 

od 18 520 Kč


Popis produktu

cena za 2 kusy. AKCE 1+1 ZDARMA

VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ

Výška 27 cm

Záruka 5 let

Nosnost T3 do 120 kg  Tuhost 3/5

Nosnost T4 do 150 kg   Tuhost 4/5

potah ORGANIC COTTON prošitý s Organickou bavlnou – gramáž 200 g/m2;
vrchní a spodní deska: pěna HYDROLATEX;
chránič pružiny: T3 – přírodní SEACELL vlákno,
T4 – přírodní kokosové vlákno;
střed: taštičková pružina;

FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti

HYDROLATEX je jeden z nejnovějších materiálů vyrobený kombinací pěny a latexu. Snoubí se v něm výhody obou materiálů. Vyznačuje se výbornou elasticitou, vynikající prodyšností, díky příčné perforaci, a tím i vysokou hygieničností během spánku. Jádro matrace má tři ortopedické zóny tuhosti, které napomáhají lepšímu podepření páteře. HYDROLATEX v současné době vyniká mezi ostatními materiály velmi dlouhou tvarovou stálostí a životností. 

ORGANIC COTTON  - bavlna je celosvětově nejoblíbenější tkanina. Je přijemná, komfortní, hypoalergenní, nedráždí pokožku a nevyvolává alergie. Bavlna je stoprocentně přírodní produkt, je velmi vzdušná a výborně odvádí vlhkost, čímž udržuje suché klima. Má schopnost odvádět tělesné teplo a snižovat pocení. Organická bavlna se pěstuje přirozeným způsobem bez využití pesticidů, herbicidů, chemických hnojiv a insekticidů. Používáním výrobků z organické bavlny pomáháme chránit životní prostředí a zdraví lidí v rozvojových zemích. V potahu OrganicCotton je přírodní bavlna použita jak v látce tak i v proševu. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel.

Cena je uvedena za rozměr 70-90x200cm

Ostatní ceny k poptáníPoptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: