Polštář DACRON 95° pro alergiky

999,00 Kč
S DPH
Na prodejně
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  Polštář LeRoy® Dacron® 95°zip dupont 70x90cm
  70x90cm zip výplň 1000g DuPont® celosvětová 1. v KVALITĚ VLÁKNA značkové vlákno, č.1 v opakovaném praní na 95°C, nejvyšší možná hygiena

  Vysoce luxusní polštář Dacron® 95° se zipem je vyroben ze značkového vlákna Dacron®. Tvarovaná vlákna Dacron® mají zvýšenou schopnost odpařování, vyší tepelnou izolaci a jsou příjemnější na omak.

  Vysoce luxusní polštář Dacron® 95° se zipem je vyroben ze značkového vlákna Dacron® (polyesterové mikrovlákno se zvětšeným povrchem, které v dotyku připomíná prachové peří).

  Tvarovaná vlákna Dacron® mají zvýšenou schopnost odpařování, vyší tepelnou izolaci a jsou příjemnější na omak.
  Dá se načechrat ,nesléhavé vlákno, lehké jako prachové chmýří - Dacron® výplň je tvořena z maličkých chomáčků vláken, které se dají snadno načechrat, stejně jako peří a tím déle udržet původní tvar a nadýchanost vašeho polštáře.

  Přizpůsobivá podpora (Optimální podpora) - Tisíce Dacron® chomáčků stočených vláken v polštáři se ideálně přizpůsobí tvaru vaší hlavy, krku a vašim pohybům, čímž umožňují dosáhnout správného stupně podpory po celou noc.

  Tvarová stálost - Dacron® chomáčky vláken byly navrženy tak , aby odolaly mačkání a žmolkovatění, váš polštář si zachová původní tvar po dlouhou dobu. Povrch tvoří zjemněné broušené mikrovlákno (100% polyester), měkký, hebký a velice příjemný na omak.

  Kvalita - každý ložní produkt, který je naplněn značkovým vláknem Dacron® má své číselné označení uvedené na nášivce. Toto licenční číslo osvědčuje, že výrobek byl vyroben s licencí a splňuje veškeré přísné kvalitativní parametry značkového vlákna dacron.

  Vlákno Dacron® představuje celosvětovou špičku v kvalitě vlákna s možností opakovaného praní na 95°C (výrobce Advansa dříve DuPont - celosvětová jednička ve výrobě nejkvalitnějších dutých vláken, je bezpochyby zárukou nejvyšší kvality výrobku).

  Atestovaná zdravotní nezávadnost / protialergická
  Praní na 95°C zaručuje nejvyšší hygienický standard

  Doporučujeme přikoupit i přikrývku 985 Kč

  16 dalších produktů ve stejné kategorii: