Zdravotní matrace na míru. Výběr z mnoha druhů matrací - paměťové, pěnové, pružinové, vodní

Matrace

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 93 položek

Matrace VITALE Armonioso

15 090,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

Matrace DOLCE VITA DUAL 10

25 290,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®

Matrace MAGNISTRETCH 10

31 290,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

Matrace ARMONIA Memoform DUAL 12

40 990,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform poskytující optimální podporu tělu a dokonalý komfort.

Matrace ARMONIA Magnigel DUAL 12

40 990,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní velmi pohodlná a variabilní matrace obsahující gelovou pěnu MagniGel, která příjemně osvěžuje po celou dobu Vašeho spánku.