Zdravotní matrace s paměťovou pěnou. Matrace lze vyrobit na míru. Některé matrace s nejvyšší zdravotní certifikací.  

Matrace z paměťové pěny

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 37 položek

Matrace VITALE Armonioso

15 490,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

Matrace DOLCE VITA DUAL 10

25 990,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®

Matrace MAGNISTRETCH 12

35 990,00 Kč
Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

Matrace DOLCE VITA DUAL 12 FIRM

29 990,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.

Matrace DOLCE VITA DUAL 12

29 990,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.