Zdravotní matrace s paměťovou pěnou. Matrace lze vyrobit na míru. Některé matrace s nejvyšší zdravotní certifikací.  

Matrace z paměťové pěny

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 37 položek

Matrace VITALE Armonioso

15 090,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

Matrace ARMONIA Memoform DUAL 12

40 990,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform poskytující optimální podporu tělu a dokonalý komfort.

Matrace ARMONIA Magnigel DUAL 12

40 990,00 Kč
K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní velmi pohodlná a variabilní matrace obsahující gelovou pěnu MagniGel, která příjemně osvěžuje po celou dobu Vašeho spánku.

Matrace DOLCE VITA DUAL 10

25 290,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®

Matrace MAGNISTRETCH 12

35 290,00 Kč
Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

Matrace DOLCE VITA DUAL 12 FIRM

29 290,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.

Matrace DOLCE VITA DUAL 12

29 290,00 Kč
Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.