Prémiová matrace CREMOSA 500

29 600,00 Kč
S DPH
K vyzkoušení na naší prodejně. Prémiová matrace spojující přednosti vysoce hodnotné studené pěny se zcela novou dimenzí pěny Cremosa
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  Výroba všech rozměrů i atypů

  K vyzkoušení na naší prodejně

  Výška matrace 22 cm
  Záruka 10 let 
  Potah snímatelný pratelný 
  Tuhost vaše váha 60 - 100 kg (H2), 90 - 130 kg (H3)

  Cena je uvedena za rozměr 70-90 x 200 cm 
  Ceny ostatních rozměrů k poptání

  vhodný na luxusní motorový rošt Aviono FLEX master

  Cremosa je speciální typ polyuretanové pěny s maximální pružností (HR). Díky inovativnímu výrobnímu procesu je Cremosa jedinečně jemná, lehká, obzvláště prodyšná a podporuje homogenní a pohodlné rozložení tělesné hmotnosti. Díky vysoké hustotě v kombinaci s nízkou tvrdostí v tlaku nabízí Cremosa nesrovnatelný komfort spánku.

  Prémiová vícevrstvá matrace kombinuje výhody vysoce kvalitní studené pěny se zcela novou pěnovou dimenzí pěny Cremosa.
  Cremosa je neuvěřitelně mazlivá, pohodlná, respektuje tvar těla a zajišťuje extrémně homogenní a pohodlné rozložení tělesné hmotnosti. Cremosa reaguje nezávisle na teplotě a je velmi prodyšná.
  Obrovská poddajnost Cremosy dává pocit beztíže a současně zaručuje vysokou míru uvolnění od tlaku.
             
  Základ matrace tvoří podpůrná studená pěna s vysokou objemovou hmotností nabízející dlouhodobý komfort odpovídající spánkovému typu, která je v oblasti ramen vybavena komfortní měkkou zónou
  Výsledkem této inovativní kombinace materiálů je senzační přizpůsobení těla nezávislé na teplotě.
  Obrovská poddajnost Cremosy dává pocit beztíže s vysokým tlakem na citlivé oblasti ramen, pánve i spodních částí končetin

  Otevřená struktura buněk zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a vlhkosti a tím i ideální klima pro spaní.

  Potah: Inovativní potah KlimaTherm zaujme svou vysoce kvalitní a těžkou tkaninou Tencel z přírodních vláken. Vzduchem propustná klimatická zóna zabudovaná do boku zajišťuje příjemně suché a hygienické prostředí pro spaní. Prošívaný design přináší nesrovnatelný pocit při ležení. Vysoce elastické funkční vlákno z elastanu zvyšuje přizpůsobení související s tělem i ergonomický účinky.

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Matrace MagniCool 10 Firm

  18 490,00 Kč
  Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.

  Matrace MAESTRO Dual 14

  50 490,00 Kč
  Luxusní, velmi vysoká zdravotní matrace kombinující jedinečnou paměťovou pěnu Memoform, inovativní pěnu na bázi vody Aquabreeze a tradiční vzácné přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí. 

  Matrace MAGNISTRETCH 9

  27 290,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Středně tuhá zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Nižší vrstva paměťové pěny v potahu zajišťuje intenzivnější strečový efekt. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

  Matrace MAGNISTRETCH 10

  31 290,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.