Vodní matrace LUMBAR CLASSIC

3 402,00 Kč
S DPH
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  Výroba všech rozměrů i ATYPŮ.
  Vodní matrace LUMBAR CLASSIC využívá osvědčený tlumící systém pro uklidnění vodní náplně, která se vlní při ulehnutí anebo otáčení na vodní matraci.
  Tvoří jej vrstvy polyesterového rouna, které vyplňují celou plochu vodní matrace, jsou vzájemně spojeny a ukotveny v rozích ke dnu vodní matrace.
  Ve střední zóně matrace jsou přidány další vrstvy rouna, které podpírají tělo v bederní oblasti tak, aby bylo v rovné poloze při ležení na zádech a i na boku. Uprostřed má tlumicí systém navíc lehčenou PE desku s uzavřenou buněčnou strukturou, která tělo dále nadlehčuje.
  Tlumicí systém LUMBAR CLASSIC má bohatý výběr 5-ti stupňů rychlosti tlumení a tuhosti podpěry v bederní oblasti. Výběr tlumícího stupně je věcí osobního rozhodnutí. K optimální volbě slouží osobní zkušenosti, zkušební ležení na vodní matraci, případně dobrá rada.
  Mladší a dobrodružnější lidé si mohou zvolit nižší systém tlumení, kdy voda se déle vlní a prožitek vodní matrace je intenzivnější, ostatní zvolí tužší matraci, která je pohodlnější a silněji podepře páteř v bederní oblasti
  Pro vodní matrace jsou dva typy rámů:
  pevný rám tzv. provedení HARD-SIDE, kdy je vodní matrace celá zapuštěna v deskách dřeva / lamina/  nebo čalounění.-  
  měkčí rám tvořený klíny z PUR pěny a potahu tzv. provedení SOFT-SIDE ,kdy vodní matrace je zapnuta v potahu po obvodu s klíny z PUR pěny. Toto provedení zpevní matraci a umožní jí nechat vyvýšenou nad úroveň bočnic jakékoliv postele
  Cena je uvedena za rozměr 90x200. Ostatní ceny k poptání.


  9 dalších produktů ve stejné kategorii: