Polštář POLARGEL

2 326,00 Kč
S DPH
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  K ortopedické matraci patří i anatomický polštář.
  Matrace zajistí správnou polohu páteře při spánku, ale nedokáže zkopírovat a podepřít 7 krčních obratlů. To dokáže pouze anatomický polštář. V nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedení - netvarované a tvarované. 
  Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak dokáže poskytovat maximální oporu problémové krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy při spánku přispívají k lepší dýchání a v mnoha případech došlo i k eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodány k odzipovatelném potahu, který je pratelný a zvyšuje hygienu.

  London Polargel POLARGEL pěna je svěží a chladivá. Je vysoce elastická a maximálně komfortní. Tato pěna zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Je obzvlášť vhodná pro použití v kombinaci s viscoelastickou „línou“ pěnou, kde úplně eliminuje její hřejivost. Spánek na polštáři s pěnou PolarGel bude jedinečnou osvěžující relaxací.
  TECHNICKÉ PARAMETRY
  Rozměr 72x42x12
  Potah VELUR
  Pratelnost potahu Ano, 60°C
  Záruka 2 roky


  K polštáři doporučujeme chladivé, termoregulační matrace Thermo Adaptive, Thermogel, Polargel superior, Airspring polargel, Magnifico polargel


  16 dalších produktů ve stejné kategorii: