Matrace SYSTEM 6 - kolekce INNOVA

17 522,00 Kč
S DPH


 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  Nosnost matrace
  150 kg
  Záruka na matraci
  8 let
  Vhodné pro
  Pro děti, Pro dospělé, Pro páry
  Výška matrace
  26 cm
  Tuhost
  středně tuhá
  Snímatelný potah
  ano
  Pratelný potah
  ano
  materiál potahu
  Potah z umělých vláken

  POPIS PRODUKTU

  System 6 ukrývá mistrovství spojení šesti různých druhů pěn. Jejich kombinace a profil zabezpečují ergonomickou dokonalost.

  Vrchní paměťová pěna s výtažky aloe vera má pozitivní účinky na pokožku a detoxikaci organismu. Tato pěna je výsledkem nejnovějších technologických poznatků a dávno známých léčebných postupů.

  Následuje dalších 5 vrstev různých studených pěn, které mají odlišné tuhosti a výšky. Jedná se o středně tuhou matraci, na které se cítíte příjemně podepřený a natáhnutý.

  Exkluzivně vypadající bambusový potah se strukturou dutého přírodního vlákna zabezpečuje vysokou vzdušnost a zadrží teplo. Tím zabezpečuje svěží pocit i při teplém počasí. Uvnitř potahu se nachází hypoalergenní polyesterové vlákno, které také vytváří příjemní tepelný komfort.


  Potah: strečový hypoalergenní potah bamboo s dutými vlákny dokonale odvádějící vlhkost, je snímatelný, chemicky čistitelný


  Jádro:

  4,5 cm paměťová pěna s výtažky z aloe vera
  1,5 cm pěna rosso (35 kg/m2)
  3,5 cm pěna bianco (25 kg/m2)
  1,5 cm pěna nero (30 kg/m2)
  8 cm pěna blu (35 kg/m2)
  4 cm pěna giallo (25 kg/m2).


  Cena je uvedena za rozměr 80 nebo 90x200 cm
  Prodloužená délka na 210 cm, příplatek 5 %. Prodloužená délka na 220 cm, příplatek 10 %.
  Ceny ostatních rozměrů k poptání.


  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Matrace DOLCE VITA DUAL 10

  25 290,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®

  Matrace DOLCE VITA DUAL 12

  29 290,00 Kč
  Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.

  Matrace VITALE Armonioso

  15 090,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

  Matrace MAGNISTRETCH 12

  35 290,00 Kč
  Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

  Matrace MagniCool 10 Firm

  18 490,00 Kč
  Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.

  Matrace ARMONIA Memoform DUAL 12

  40 990,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform poskytující optimální podporu tělu a dokonalý komfort.

  Matrace Viscostar

  6 270,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. TATO MATRACE JE V AKCI Původní cena 12540 Kč AKCE 1+1 Lze zakoupit i jeden kus 6270 Kč za rozměr 70-90x200

  Matrace ARMONIA Magnigel DUAL 12

  40 990,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Výroba všech rozměrů. Atraktivní velmi pohodlná a variabilní matrace obsahující gelovou pěnu MagniGel, která příjemně osvěžuje po celou dobu Vašeho spánku.

  Matrace DOLCE VITA DUAL 12 FIRM

  29 290,00 Kč
  Výroba všech rozměrů. Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.