Matrace Double Decker

20 790,00 Kč
S DPH
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ
  Výška 32 cm
  Nosnost 150 kg
  Záruka 10 let
   
  Revoluční novinka v segmentu matrací s taštičkovou pružinou. Systém dvojího pružení je progresivní v tom, že matrace bude vyhovovat nejširšímu spektru zákazníků. Pod uživatelem nižší váhy fungují mikropružiny, při vyšším zatížení se do procesu kopírování zapojí i hlavní středová pružina.
  Matrace tak detailně kopíruje uživatele různé váhy i tělesných proporcí. U tohoto systému jádra matrace se dá bez přehánění hovořit o bodovém snímání těla uživatele.
  Proložením jednotlivých vrstev taštiček pěnou LAVENDER bylo zamezeno nežádoucímu houpavému pocitu známého z běžných pružinových matrací. Do odnímatelného potahu byla všita paměťová pěna MINDFOAM, která už tak vynikající komfort jen umocní. Jedná se o pěnu výborné průdušnosti, která v kategorii paměťových pěn nemá obdoby a spolu s taštičkovým jádrem tvoří velmi vzdušný celek.
   
  Matrace je předurčena na postele kontinentálního typu, nebo postele kde matrace není zapuštěna do rámu postele, protože je spodní strana vybavena protiskluzovou látkou.
  Ta zabraňuje jakémukoliv pohybu matrace do stran. 
   
  Potah BIORYTMIC je unikátní díky obsahu přírodních minerálů, jež vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní „komunikaci“ a proudění energetických toků.
  Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocím a udržení si zdraví.
  Účinky minerální terapie si můžete na sobě ověřit za pomoci jednoduchého balančního testu.
  Působením minerálů se budete cítit omlazeni, sníží se úroveň stresu, váš organismus bude lépe relaxovat, regenerovat a budete se cítit lépe.
  Budete vstávat svěží, odpočatí a vaše tělo bude plné síly a energie. 
   
  JÁDRO MATRACE
  2 cm paměťové pěny v potahu  
  3 cm paměťové pěny ORANGE  
  5 cm pěny LAVENDER - taštičkové pružiny SYSTÉM 1000 
  2 cm pěny LAVENDER - taštičkové mikropružiny 
  3 cm švýcarské pěny Evo Pore HRC
  Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
   
  Výroba všech rozměrů - od malého jednolůžka 60 až po manželské dvojlůžko 200 do prodloužené délky až 220 cm.

  CENA JE ZA ROZMĚR 70-90 x 200 cm 
  Ceny ostatních rozměrů k poptání 


  11 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Vysoká taštičková matrace ELEANOR HYBRID

  18 463,00 Kč
  K vyzkoušení na naší prodejně. Dokonalá bodová elasticita paměťové pěny MIND FOAM® v kombinaci s taštičkovými pružinami a studenou pěnou je garancí komfortu a dokonalé podpory těla ve správné anatomické poloze.