Vysoká taštičková matrace ELEANOR HYBRID

18 463,00 Kč
S DPH
K vyzkoušení na naší prodejně. Dokonalá bodová elasticita paměťové pěny MIND FOAM® v kombinaci s taštičkovými pružinami a studenou pěnou je garancí komfortu a dokonalé podpory těla ve správné anatomické poloze.
 • Nezávazná poptávka
 • Nezávazná poptávka

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  • Jsme na trhu 27 let Jsme na trhu 27 let
  • Výroba všech rozměrů i atypů Výroba všech rozměrů i atypů
  • Odborné poradenství Odborné poradenství
  K vyzkoušení na naší prodejně. 

  Dokonalá bodová elasticita paměťové pěny MIND FOAM® v kombinaci s taštičkovými pružinami a studenou pěnou je garancí komfortu a dokonalé podpory těla ve správné anatomické poloze.

  VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ I ATYPŮ 

  Výška 25 cm 
  Záruka 10 let 
  Tuhost H2/H3
  Nosnost 130kg / 150 kg

  Cena je uvedena za rozměr 90x200 cm 

  Neváhejte nám napsat, poradíme Vám a uděláme cenovou nabídku. 
  V případě kompletu poskytujeme slevu.

  Tato matrace je kombinací pokrokových pěn i Multipocket Systému 1000 pro dosažení maximálního komfortu. Matrace bude vyhovovat širokému spektru zákazníků, excelentně kopíruje uživatelů různé hmotnosti a stavby těla.

  Potah matrace

  Látka BIORYTMIC s obsahem přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují vnitrotělní „komunikaci“ a proudění energetických toků. Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocem a udržení si zdraví. Působením minerálů se budete cítit omlazení, sníží se úroveň stresu, váš organismus bude lépe relaxovat, regenerovat a budete se cítit lépe. Probouzet se budete s pocitem svěžesti, odpočatí a vaše tělo bude plné síly a energie.

  VLASTNOSTI JÁDRA ELEANOR HYBRID soft H2
  Tato matrace je kombinací pokrokových pěn i Multipocket Systému 1000 pro dosažení maximálního komfortu. Matrace bude vyhovovat širokému spektru zákazníků, excelentně kopíruje uživatele různé hmotnosti a stavby těla.
  Vrchní vrstva poskytuje absolutní pocit komfortu díky dvěma vrstvám pěny MIND FOAM®. Je to značková paměťová pěna nejnovější generace. Poskytuje vysoký komfort i v chladném prostředí a výrazně rychlejší přizpůsobivost při změně polohy.
  U systému 1000 pružin je každá pružina uložena v taštičce, která jí umožňuje samostatné kopírování bodové zátěže. K vlastnostem přidává schopnosti ortopedické podpory páteře díky většímu počtu pružin a jejich rozložení do sedmi zón tuhosti. Takto vám vysoký počet samostatně „pracujících“ ortopedických bodů poskytne pocit maximálního pohodlí.

  VLASTNOSTI JÁDRA ELEANOR HYBRID medium H3

  U verze medium je pro dosažení vyššího stupně tuhosti jedna vrstva pěny MIND FOAM nahrazena pěnou EvoPorecHRC®.

  V matraci jsme použili pěnu EvoPoreHRC®, která se vyznačuje dobrými dynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Je to pěna s revoluční stálostí všech parametrů a to i při působení vlhka, tepla a tlaku – tří faktorů, které negativně spolupůsobí na pěnu v matraci při spaní.

  Konvenční pěny mají problém se s nimi vypořádat a většinou dochází k výrazné změně elastických – mechanických vlastností pěn. Ve srovnání s nimi pěna EvoPoreHRC® vykazuje i při negativním spolupůsobení uvedených faktorů dlouhodobě nezměněné parametry.  11 dalších produktů ve stejné kategorii: